Mobilyada Arap Baharı

Arap ülkeleri ile Türkiye arasındaki ilişkilerin gelişmesi mobilya sektörünü de olumlu etkiledi. Türk mobilyası yurtdışında yoğun ilgi görmeye başlarken, Arap alıcıların gözdesi klasik mobilyalar oldu. Özellikle ihtişamlı görüntüsüyle göz kamaştıran klasik mobilyalar, Arap alıcıların büyük beğenisini topluyor.

Klasik mobilya üretimiyle dikkat çeken Asortie Mobilya, şık tasarımı ve ilgi çekici özelliklere sahip ürünleriyle Arap alıcıların beğenisini topluyor. Dünyanın dört bir yanından farklı alıcıların dikkatini çeken Asortie Mobilya, Yemek Odası, Yatak Odası, Koltuk Takımı, Köşe Takımı, TV Ünitesi, Ofis Mobilyaları, Aksesuar ve Avizeleriyle beğeni topluyor.

Asortie Mobilya, klasik mobilya trendinin yaygınlaştığı günümüzde birbirinden güzel ürünleriyle fark yaratıyor. Oymalar, kapitoneler, altın varaklarla ihtişamlı görünüm sunan Asortie Mobilya tasarımları, özellikle gösterişli mobilyaları seven Arap kullanıcılar için oldukça ideal bir seçim oluyor.

Arap halkının Osmanlı ve Türkiye’ye hayranlığının yanı sıra ortak zevklerinin bulunması mobilyada da beğenilerin benzerlik taşıdığı görülüyor. Asortie Mobilya Genel Müdürü Murat Erat, Arap alıcıların Asortie Mobilya‘ya büyük ilgi gösterdiğini belirterek, yemek odasından koltuk takımına, köşe takımından yatak odasına farklı ürün gruplarını tüketicilerle buluşturduklarını aktardı.

Türkiye’de ve dünyanın dört bir yanında klasik mobilya trendinin yaygınlaştığını aktaran Erat, “Günümüzde alıcılar ilginç dekorasyon trendlerine yoğun talep gösteriyor. Dekorasyonda ilgi çeken en önemli unsurlardan biri, mobilyanın gösterişli yapıya sahip olması. Klasik mobilyalar da gösteriş ve kalite gibi özellikleriyle dünyanın her yerinden ve yoğun olarak Arap ülkelerinden beğeni topluyor. Asortie Mobilya olarak sunduğumuz klasik mobilyalar Arap alıcıların ilgisiyle karşılaşıyor.” dedi.

Sarayları andıran bir ev için birbirinden güzel tasarımlar sunan Asortie Mobilya, oyma motiflerin öne çıktığı 2013 koleksiyonuyla evlere ihtişam katıyor.

asortie-mobilya

arap-_mobilyalari

arap-mobilya-stili