Klasik Yatak Odası Mobilya Tasarımları

Klasik yatak odaları tasarımları son yıllarda oldukça sıklıkla kullanılıyor. Özellikle gösterişten hoşlanan bayanlar için bu tarz odalar fazlasıyla mevcut. Klasik yatak odaları genellikle avangart tarz , altın varaklı işlemeli veya oymalı modellerden üretiliyor.

Genellikle avangard mobilyalar dediğimiz klasik tarzda yatak odaları detaylarla uygulandığında çok daha gösterişli ve çekici bir hal alacaktır. Örneğin yatak odanıza uyarlayacağınız klasik avize tasarımı yatak odanızın havasını bir anda değiştirecek ve yatak odanıza çok şık bir görüntü yaratacaktır. Klasik avize ile yaptığınız yatak odası dekorasyonunuz ile uygulayacağınız duvar aplikleri,duvar kağıtları, halı gibi detaylar da odanızın daha gösterişli bir hal almasına neden olacaktır.

asortie-klasik-yatak-odasıKlasik yatak odalarında son yıllarda sıklıkla kullanılan detay da cibinlik modelleridir. Cibinlik modelleri yatağınıza ve yatak odanıza çok daha asil bir hava katıyor. Özellikle duvara yapılan taç dekorunun altında kullanılan cibinlik modeli klasik yatak odasını tam bir kraliyet yatak odası havasına sokmuş. Klasik mobilyalar her zaman gösterişli olmaz bazen de country tarz kullandığınız klasik tarz bir yatak odası çok daha romantik bir hal alabilir. Bu tarz yatak odaları kendinizi daha enerjik hissetmenize neden olur.

Çünkü country klasik dizayn edilmiş yatak odaları genellikle beyaz ve toprak tonlarında uygulanır. Duvarlarda çerçeveler, yatak başında cibinlik ve eskitme tarz mobilyalar yatak odanızın havasını ılımlı bir hale getirecektir. Avangard yatak odası modelleri oldukça moda son dönemde. Avangard mobilyalar diğer yatak odası takımlarına göre biraz daha pahalı sadece. Eğer sizin parasal anlamda bir sıkıntınız yoksa avangard mobilyalar size göre bir seçenek.

asortie-mobilyaÇok ağır ve heybetli bir mobilya örneği avangart yatak odası modelleri.Heybetli , lüks,ağır görüntüsüyle zenginlik göstergesi adeta. gümüş veya altın varaklı başlıklar her detayda uygulanmış. Yatak başında ve aynalarda kullanılan varaklar yatak odasının çok daha lüks ve gösterişli olmasın sağlıyor. Klasik yatak odalarında kullanılan desenli duvar kağıdı örneklerinden siz de faydalanabilirsiniz. Bu tarz yatak odalarına duvar kağıtları çok yakışıyor çünkü.Klasik yatak odası modellerini görmek için haftanın 7 günü Masko mobilyacılar sitesinde bulunan mağazamız Asortie’yi  ziyaret edebilirsiniz.