Klasik Banyo Mobilyaları

Mobilya üretiminde profesyonelleşen ve çağın getirdiği klasik banyo mobilya imalatını sizler için sunan Asortie Mobilya, klasik banyo dolabı modelleri ile de sizlerin banyo mobilyası ihtiyaçlarını tamamlıyor. Banyonuz için seçeceğiniz dolaplarda ihtiyaçlarınızın karşılığını verecek olan mobilya tasarımları, fonksiyonel özellikleri ile size yerden tasarruf sağlayacak olan banyo dolapları klasik tasarım ve yüzlerce renk seçeneği ile hem banyonuza ayak uyduracak, hem de tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekecek…

banyo-modelleri

Banyo Dolapları İhtiyaçlarınızı Karşılayacak

Banyonuzda genellikle depolama amaçlı olarak kullanılan banyo dolapları içerisine koyabileceğiniz onlarca eşyaları saklayacak, ihtiyaç duyduğunuz alanları da içerisinde toparlayacak banyonuzdaki darlığın önüne geçecek. Yapı itibari ile üretilen mobilya modelimizde banyo içerisinde bulunan nem ve rutubetten etkilenmemesi ve uzun süre eskimeden kullanabilmeniz için 1.sınıf mobilya malzemeleri kullanılmaktadır. Ahşap seçiminde çamsan marka ahşap ve mdf, mdf-lam ürünleri kullanılmaktadır.

Banyo Dolapları Fiyatları ile Kaliteyi Ucuza Getirin
Uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sizlere ödeme seçenekleri sunan firmamız dünyaca ünlüİtalyan mobilyası kalitesinde üretim yapmakta, unıcef tarafından önerilen ve insan sağlığına zararlı olmayan boya kullanmaktadır. Çamsan doğal ahşap ve mdf  ürünlerini kullanan firmamız dünyaca geçerliliği olan ce sertifikasına sahip ve TSE ISO:9001 standardında üretim yapmaktadır. Bu koşullarda birinci sınıf kaliteyi yakalayan ve ucuz banyo dolabı fiyatları ile size zengin ürün çeşitlerini sunan Asortie Mobilya bu hizmeti kalite prosedürü olarak belirlemiştir.