Hazır Çekmece Modelleri

Hazır çekmece modelleri, özellikle fazla eşyalarınızı rahatlıkla depolamanıza izin veren aynı zamanda oldukça kullanışlı olan her yere sığa bilen, son derece fonksiyonel tasarımlar olarak göze çarpmaktadırlar. Bu tasarımlar sayesinde yaşam alanlarınızı daha etkin kullanmanın yanında aynı zamanda daha fazla da hareket alanı bulabileceksiniz.

Hazır çekmece modellerini mutfaklarınızda, banyolarınızda ya da antreleriniz de gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

ahsap-cekmece-iciTamamen ahşap ve el yapımı olan bu tasarımlar oldukça sağlam ve dayanıklıdırlar. Dekoratif olduğu kadar inovatif özelliklere de sahip olan bu mobilya tasarımları sayesinde yaşa alanlarınızı çok daha elverişli bir noktaya getirebilirsiniz. Bu tarz tasarımlar mutfaklarınızda çok işinize yarayacaktır.

Mutfaklarınızdaki dağınık ve düzensiz görünümün önüne büyük ölçüde bu tasarımlar ile geçmeniz mümkündür.

Mutfaklarınızda kullanacağınız bu tasarılarda mutfak eşyalarınızı istediğiniz şekilde bu mobilya tasarılarının içlerine yerleştirebileceksiniz. Geniş iç hacme sahip olan bu mobilya tasarımları ile yapacağınız dekorlar ile mutfaklarınızda çok daha etkileyici dekorasyonlar ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay açılıp kapanabilme özelliklerine sahiptirler. İstenilen özelliklerde ve renklerde yapılabilmektedirler.

Uzun yıllar kullanım imkanı sunmaktadırlar.

Birden fazla çekmeceye sahip olan bu tasarımlar ile yapacağınız dekorasyonlar çok daha farklı ve etkileyici olacaktır. Hazır şekildeki bu çekmece modellerini mutfaklarınızın her köşesinde kullanabilmeniz mümkündür. Mutfak çekmecelerinin eşyalarınızı depolamakta yetersiz kaldığı noktada hazır çekmece modelleri en büyük yardımcınız olacaktır. Her açıdan mutfaklarınızın avantajlı bir yere dönüşmesine imkan tanıyacaktır.

Banyo dekorasyonlarında da hazır çekmece modellerini kullanabilirsiniz.

Banyo dolabınızın çekmeceleri yetmiyorsa ya da çekmecesiz modelden oluşuyorsa o zaman hazır çekmece modellerini kullanmanızda fayda vardır. Her bakıdan işleriniz kolaylaştıracak olan bu tasarımlar ile banyolarınızı daha kullanışlı ve işlevsel bir yer haline dönüştürebilirsiniz. Özellikle beyaz renkli tasarımlar banyoların dekorunda daha etkili sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

MQ3-137-3Bu tasarımlar ile banyolarınızı daha aydınlık bir yere dönüştürebilirsiniz. Banyodaki eşyalarınızı ya da kişisel bakım malzemelerinizi yerleştirebileceğiniz bu çekmeceler sayesinde banyolarınızın daha düzenli ve temiz kalmasını sağlayacaksınız.

Antrelerinizde de yer vereceğiniz bu çekmece modelleri ile antrelerinizdeki küçük eşyalarınızı muhafaza altına alabilirsiniz.

İki küçük ve bir büyük çekmeceden oluşan bu tasarımlar ile antrelerinizi daha etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. Kapaklı ya da sürgülü şekilde yapılabilmektedirler. Bu mobilya tasarımları ile yaşam alanlarınıza hareket katmanız mümkündür.

Mor-beyaz-rengarenk-banyo-dekorasyon-modeliFarklılığı her açıdan hissedebileceğiniz bu mobilyalar ile antreleriniz daha kullanışlı bir yapıya kavuşturabileceksiniz. Antrelerizde yer vereceğiniz ahşap çekmece modelleri yerden yüksek şekilde üretildikleri için havalı bir görünümün de antrelerinize gelmesine neden olacaktır.

xebuvsnugagnjjx8wdo2Küçük çekmecelerine ayakkabı boyası gibi malzemelerinizi koyarken, alttaki geniş çekmeceye ayakkabılarınızı ya da daha büyük eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Banyo ve mutfaktaki tasarımların aksine antreleriniz de ceviz ya da kahverengi olan tasarımları kullanmalısınız. Kahverengi tonlarının olduğu tasarımlar antrelerinizin daha güzel ve gösterişli görünmesini sağlayacaktır.