Hande Yener’in Boğaz Manzaralı Evi

Ünlü şarkıcı Hande Yener, birçok ünlü ismin yaşadığı ve ünlülerin semti olarak geçen, Cihangir’de yeni bir daireye taşındı. Hande Yener’in evi boğaz manzaralı olup, Cihangir’in en güzel yerlerinden birisindedir. Birçok ünlü sanatçının yaşadığı Cihangir, artık Hande Yener’in de oturduğu semt olacaktır. Sarayburnu’na kadar boğaz manzaralı olan şarkıcının evi, hem geniş hem de manzarasıyla oldukça etkileyici bir evdir. Evde kullanılan mobilyalar, sanatçının kişiliğini ve zevklerini en iyi şekilde yansıtır durumdadır.

hande-yenerin-evi

Renkli ve kullanışlı birçok şeye sahip olan ünlü şarkıcı, evini oldukça güzel bir şekilde dekore etmiş ve evinin oldukça lüks bir görünüme sahip olmasını sağlamıştır. Sizler de evlerinizde yapacağınız ufak değişikliklerle, evinize lüks bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bunu sağlamak içinse, çok büyük paralar harcamanıza gerek kalmaz. Hande Yener’in evi İstanbul’un en güzel semtlerinden birisinde olduğu için, yer olarak da oldukça güzeldir. İstanbul’un keyfini en iyi şekilde çıkarabileceğiniz noktalardan birisi olan Cihangir, aynı zamanda çok sayıda ünlü kişiye ev sahipliği yaptığı için de çekici bir durumdadır.

Hande Yener’in kullandığı eşyalara ve objelere göz attığınızda, hepsinin oldukça modern görünümlü olduğunu fark edersiniz. Evlerinde modern öğelere yer vermekten hoşlanan insanlar için, Hande Yener’in evi iyi bir örnek olabilir. Evlerinizde modern eşyalar kullanmak ve minimal tasarıma sahip bir ortamda yaşamak istiyorsanız, buna uygun mobilya seçimi yapmanız gerekmektedir. Mobilya seçimlerinizde büyük mobilyalar yerine daha kullanışlı ve küçük mobilyaları tercih etmeniz, hem evinizi güzel bir hale getirecek hem de tasarımıyla herkesin beğendiği bir yer olacaktır. Hande Yener’in evi gibi şık ve güzel bir eve sahip olmak aslında o kadar da zor olan bir şey değildir. Dekorasyon ve tasarım konusunda biraz bilgi sahibi olmanız, yeni çıkan ürünleri incelemeniz ve çeşitli uygulamalara göz atmanız, size birçok fikir verecektir. Bu fikirler sayesinde de, oldukça başarılı sonuçlar almanız mümkündür.