Ev Dekorasyonunun Önemi

Evlerimizin de kişiliğimizi yansıttığını biliyor muydunuz? Evimiz için satın aldığımız bir koltuk, kanepe, yastık ya da sehpa aynı zamanda bizim zevkimizin de bir yansımasıdır. Kişiliğimizin aynası olarak nitelendirebileceğimiz evimizi nasıl dekore ettiğimiz de son derece önemli.

Eğer ki hayatı dolu dolu yaşamayı seven, neşeli bir kişiliğe sahipseniz, renkli mobilyalar tam da size göre! Ayrıca mobilyam hayatımı da kolaylaştırsın diyorsanız çok fonksiyonlu tasarımlar sizin için idealdir.

Gösteriş, zarafet ve şıklık vazgeçemediğiniz olgularsa, klasik mobilya tercih etmeniz en doğrusu. Altın varaklar, oymalar, dikkat çekici kumaşların öne çıktığı klasik mobilyalar sizin için doğru seçimi oluşturuyor.

Sadelik en önem verdiğiniz değerlerdense mobilya seçerken soft çizgilerin ve pastel tonların hakim olduğu seçimler yapmanız en doğrusu olacaktır.

Yalnız yaşamaktan hoşlanıyorsanız, en küçük alana en kolay şekilde sığabilecek mobilyalar seçmeniz iyi bir seçim olacaktır. Tek kişilik evinizde açılır kapanır masanın yanı sıra, minimalist sandalye ve kanepeler hareket kolaylığı sağlayacaktır.

Arkadaşlarınızla evde yemek yemek ve parti vermek size görseyse, kalabalık grubun ağırlanabileceği bir masaya ihtiyacınız var demektir. Ayrıca oturma grubunuzun da geniş olması misfirlerinizin rahat etmesini sağlayacaktır.

Hırslı ve ciddi bir kişiliğiniz varsa, bu durumda ise pastel tonlar tam da size göre demektir. Kahvenin tonları, bej ve karamel tonlarda döşeyeceğiniz evinizde, halılardan tutun da kanepelere dek herşey uyum içinde olmalıdır.

Siz de kişiliğinize en uygun şekilde evinizi tasarlayabilirsiniz. Unutmayın eviniz kişiliğinizin aynası!

dekorasyon-fikirleri dekorasyon-modelleri dekorasyon-örnekleri