Ev Dekorasyonunda Aksesuar Kullanımı

Salonunuzun çok sade göründüğünü mü düşünüyorsunuz? Ya da klasik mobilyalarınız var ancak daha orjinal aksesuarlarla zenginleştirmeyi mi düşünüyorsunuz. Bazen tek bir obje bile salonunuzu değiştirmeye yeter. Mesela bir masa, sandalye ya da avize.

Salonunuzda yer alacak ilginç bir masa, hem eşsiz sofralar hazırlamanızı sağlayacak hem de salonunuza şıklık katacak. Oval, dikdörtgen ya da kare olarak farklı tipte tasarlanan masalar farklı renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor. Mat ya da parlak görünüme sahip masalarla evinizin dekorasyonunu baştan aşağıya yenileyebilirsiniz.

klasik-avize-modelleri

Sandalyelerse bir masanın bütünleştiricisi konumunda yer alıyor. Sandalyeleriniz de masanızla uyumlu ve son derece şık olmalı. Öte yandan farklı kumaş seçeneklerinin bulunduğu sandalyelerle hem rahatlık hem de şıklığı bir arada bulabilirsiniz.

Avizeler de son dönemde dekorasyonun en öne çıkan objelerinden biri haline geldi. Avizelerinizi seçerken hem mobilyanıza uygunluğunu hem de odanızı iyi aydınlatmasını sağlamayı hedeflemlisiniz.

Bazı ayrıntılarla evinizi farklı kılmak sizin de elinizde!

aksesuarlar ev-dekorasyonunda-aksesuar-seçimi