Ebeveyn Odalarında Klasik Gardroplar

Ülkemizin hızla gelişmesiyle birlikte giyime verilen önem de arttı. Her sezon yeni giysiler alarak gardroplarımıza yerleştirmemiz alan bulmamızı zorlaştırmaktadır. Günümüz ekonomisi ve teknolojisinin getirdiği son moda sürekli yeni giysiler edinme alışkanlığını da beraberinde getirmiştir. Ebeveyn odalarında klasik gardropların seçimi de özenle yapılmalıdır. İş hayatında yer alan kişiler her gün farklı giysiler giyinmediği takdirde kendilerini rahat hissetmediklerini belirtmişlerdir.

ebeveyn yatak odası takımları

Barcelona yatak odası takımı

Şık Ebeveyn Odalarında Klasik Gardroplar

Ülkemizin bir tekstil devi olması, uygun fiyatlı giysilere ünlü markalardan ulaşabiliyor olmamız da giysi sayımızı arttıran faktörlerden biridir. Son gelişmeler ve trendlerden de etkilenerek modayı takip etmekteyiz. Ev dekorasyonumuzda yer alan giysi ve giyinme dolapları yani gardroplar da odamızla uyum içinde olmalıdır. Dar ebeveyn odalarında klasik gardroplar kullanırken işin ehli kişilerden fikir alınmalıdır. Uzun zaman giyilmeyen giysilerin elden çıkarılması da gardropların nefes alması açısından önemlidir.

Son Trend Ebeveyn Odalarında Klasik Gardropların Kullanımı

Ahşap, lake, meşe yapılarından tasarlanan dolapların modası ise hiç geçmiyor dememiz mümkün. Kullanışlı gardropların edinilmesi sıkışıklığı giderdiği gibi aynı zamanda çekmece, askı, raf ihtiyacımızı da karşılamaktadır. Ebeveyn odalarında klasik gardroplar nasıl kullanılmalı diyenler için örnekleri incelemelerini tavsiye edebiliriz. Son modaya uygun olarak gardropların kravat, ayakkabı hatta saat çekmecelerinin olması da oldukça kullanışlı olmasını sağlıyor. Yatak odasıyla aynı mobilyadan üretilen gardroplar ile odada bütünlük yakalanmakta. Gardroplar da paravanlı yapı tercih edilebildiği gibi kapaklı ya da sürgülü yapı da tercih edilebilmektedir.

Klasik ebeveyn yatak odası

Este yatak odası

Avangart Ebeveyn Odalarında Klasik Gardroplar

Klasik düzende olan bir gardrop da en alt kısımda raflar, çekmeceler, orta kısmında ray, en üst alanda ise açık raflar bulunmaktadır. Üst raflara çanta, parfüm, kutular içinde yer alan eşyalarınızı ve aksesuarlarınızı yerleştirebilirsiniz. Geniş ebeveyn odalarında klasik gardropların fiyatları da marka ve modellere göre değişmektedir. Şeffaf ayakkabı kutuları da yatak odalarınızda bulunan gardropların dizaynında önemli yer alıyor. Yatak odanızda bulunan alan çok geniş değil ise sürgülü yapıda ki kapılardan oluşan gardropları tercih etmelisiniz. Bu şekilde ortada kalan alan da puf ya da koltuk koyularak değerlendirilebilir.

ebeveyn yatak odası tasarımları

Barcelona taçlı klasik yatak odası