Ceviz Kaplama Yemek Odaları

Masalar için kullanılan ve en çok tercih edilen yöntem ceviz kaplamadır. Ceviz kaplama masa üretirken şıklığına ve modern tasarımlarına önem veren Asortie Mobilya, ceviz ağacının doğal dokusundan üretilen kaplama malzemesini ince bir el işçiliği ile uygulamaktadır. 1 mm kalınlığa sahip bu kaplama malzemesi, ahşap yüzeylere sıcak pres uygulanarak kaplama işlemi yapılmaktadır.

Ceviz kaplama masa modelleri görselliği ve estetik dokusuyla görkemli masalar elde etmenizi de sağlamaktadır. Size özel ceviz kaplama masa fiyatları belirleyen Asortie, ceviz kaplama masa sahibi olabilmeniz adına her türlü ödeme kolaylıklarını da siz değerli müşterileri için sağlamaktadır.

Özellikle bayanların mobilya seçiminde ve dekorasyon seçiminde en dikkat ettikler yer yemek odalarıdır. Bu nedenle bayanların bu isteğine hassas bir yaklaşım sergileyen firmamız, hem kaliteli alt yapı malzemeleri hem de şık model ve klasik tasarımlara sahip ceviz kaplama yemek odası modelleri üretmektedir. Ceviz ağacının doğal dokusundan elde edilen bu kaplama malzemesi görselliği ve estetik dokusuyla en fazla tercih edilen kaplama yöntemlerinin başında gelmektedir.

ceviz-kaplama-yemek-odası ceviz-kaplama-yemek-odaları