Beyaz Ev Dekorasyonları

Evinizi dekore ederken renklerin ne kadar önemli olduğunu biliyor muydunuz? Yüzyıllardır beyaz temizliğin ve saflığın simgesi olarak nitelendirilmektedir. Beyaz, renk olarak hem sadeliği hem de temizliği yansıttığından ev dekorasyonunun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Beyaz, renk olarak nötr bir özellik taşıdığından mobilya seçerken tercih edilecek renkler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. İster klasik mobilya isterseniz de daha sportif tarzda bir mobilyayla da kolaylıkla uyum sağlayabilecek bir renktir.

Öncelikle evinizin tabanını ve duvarlarını göz önünde bulundurmalısınız. Artık duvarlarda da beyaz renk akımı öne çıkıyor. Mobilyalarınız, duvarlar ve evinizin taban döşemelerini beyaz tonlarında seçerseniz ferah bir görünüm elde etmek kaçınılmaz.

Aydınlık ve parlak

Evinizin boyutu küçükse ve loş bir görünüme sahipse bu durumda renk seçimi daha da önem taşımaktadır. Bu durumda beyaz renk mobilyalar ve duvarlarla evinizi daha aydınlık kılabilirsiniz. Koyu tonlara oranla daha ferahlatıcı etkisi bulunan beyazın evinize kattığı farklılığı görünce siz de şaşıracaksınız!

Dilerseniz de, beyaz renkli mobilyalar seçip şık duvar kağıtlarıyla duvarlarınızı daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Ya da halınızı beyaz tonlarda seçerek alışılmışın dışında bir dekorasyon çözümü elde edebilirsiniz.

2013 dekorasyon trendlerinde göze çarpan klasik mobilyalarda da öne çıkan bir renk olan beyaz, özellikle masa ve dresuarlarda kendini gösteriyor. Lake ve ahşap çeşitleriyle kullanıcıların beğenisini toplayan klasik mobilyalar beyaz ile daha asil bir görünüm sunuyor!

beyaz-dekorasyon-fikirleri beyaz-dekorasyon-örnekleri beyaz-ev-dekorasyonu beyaz-ev-dekorasyonu-örnekleri beyaz-koltuklar beyaz-yatak-odası