Baskılı Mobilya

Bebek Odalarında Son Teknoloji İle İstediğiniz Resim Mobilyaya İşleniyor

Bebek odalarında mobilya tasarımları ne kadar değişse de mobilyanın standart renkleri dışına çıkılamıyor. Baskılı mobilya ile kullanıcının istediği her resim mobilyanın üzerine buhar yöntemi ile uygulanabiliyor.

Isıya ve güneşe karşı yüksek dirençli olması ve leke tutmaz özelliği ile tercih edilen baskılı mobilyalar, kolay temizlenebilmesi ile de dikkat çekiyor.

Bebek odalarında dolapların, yatak başlarına, konsola, ve yatak bazasına uygulanan resimler ile çocuğunuzun istediği gibi bir oda tasarlayabilirsiniz.

Baskılı mobilya kesinlikle, standart bir mobilyaya resim baskısının çıktı alınarak yapıştırılması değildir. Resimler mobilya zeminine tamamen buhar teknolojisi ile asla çıkmayacak tarzda yapıştırılıyor.

Baskılı mobilya normal cila uygulamalarına göre daha dayanıklı olduğundan çizilmesi veya deforme olması da söz konusu olmuyor.

Bebek odaları şık, zarif ve kullanışlı olmalarının yanında dayanıklı malzemelerden yapılmalıdır. Çünkü bebekler ilk dönemlerinde mobilyalarını defter gibi kullanarak mobilya zeminlerine yazı yazıyorlar. Baskılı mobilyalar çizilmeye karşı standart mobilyalara göre daha dayanıklıdır.

baskılı-bebek-odası baskılı-mobilya baskılı-mobilyalar