Banyolar İçin Dekoratif Sabunlar

Banyo dekorasyonlarında duvarları olsun ya da zeminleri veya aynaları yani aklınıza gelebilecek her türlü dekorasyonlar dışında banyolarınız için ufak çaplı aksesuarlarınızda olması banyolarınızı daha hoş yapacaktır.

Banyo aksesuar bölümlerinden biri sabunlar fakat bu sabunlar bilinenin ötesinde daha farklı ve daha sıra dışı tasarımları ile ilgi çekiyor. Banyolarınızda kullanacağınız değişik sabunları isterseniz süs olarak dilerseniz de kullanabilirsiniz. Tasarımcılar o kadar farklı şekiller üretmişler ki aralarında sabundan çok gerçek gibi duran pasta modellerine kadar birçok çeşitlerle karışılabilirsiniz. Banyolarınızı daha sıcak ve sempatik bir havaya sokmak isterseniz çeşitli sıra dışı sabunları günümüz mağazalarında dahi bularak farklı bir aksesuar yapabilirsiniz…

dekoratif-banyo-sabunlarıBanyolarınızı neşeli ve sempatik bir havaya sokmak isterseniz eğer yüz binlerce örnek ve şekilleri olan sabunlarla bu işi yapabilirsiniz. Aslında kendi değişik sabunlarınızı da kendiniz yapabilirsiniz fakat oldukça zor bir iş olduğundan hazır olarak satılan farklı modellerle bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Örnek resimlerimizden de göreceğiniz gibi aralarında adeta sabundan çok yenmelik sabunlarda var.

Sabun demek diğer asıl sabunlara haksızlık olur gibi bir şey. Mesela pasta şeklinde pembe renkli çilek görünümlü bir sabun modeli sanki beni ye dermişcesine duruyor.

banyo-sabunlarıUzun pasta kurabiye ve dondurma şekillerinde olan bu banyo sabunları ile banyolarınızda hareket katacaktır. Banyo sabunları, değişik sabunlar, sıra dışı sabunlar, farklı sabunlar, ilginç sabunlar, kokulu sabunlar, banyo aksesuarları, banyo sabun örnekleri, dekoratif sabunlar…  Görünüşleri kadar kokuları da eminim ki bir o kadar güzeldir.

Cupcake tarzında sabun kalıpları ile banyo lavabolarınızın her iki yanına koyarak sevimli bir hava katabilirsiniz. Farklı tasarımlarıyla örneğin akvaryumlarda yaşayan süs balık modellerini açmadan istediğiniz bölüme koyarak hoş bir dekor dahi sağlayabilirsiniz. Bir yandan iştah kabartan diğer yandan enteresan modelleri ile banyolarınızı çok daha modern ve hoş kılabilirsiniz. Farklı sabun tasarımları görmek için galerimize uğrayarak değişik şekillere bakabilirsiniz.

sabun-modelleri