Baharın Rengini Taşıyan Mobilyalar

Güneşin parlak yüzünü daha sık gördüğümüz şu günlerde, baharın esintisi mobilyalara da yansıyor. Baharla birlikte evleri renkli objelerle canlandırmak mümkün. Turkuaz, pembe, mor, yeşil, turuncu gibi farklı renklerde şık aksesuarlar evlerde baharın müjdecisi!

Sandalyeler, aynalar, saatler, vazolar, avizeler… Hepsi evimize renk katarken, enerjimizi de yükseltiyor. Siz de baharı karşılarken evinize hem daha şık hem de daha farklı bir dekorasyon stili kazandırabilirsiniz.

Hem Rahatlık Hem Şıklık!
Sandalyeler mekâna hoş bir görünüm katmak için ideal seçim! Renkli ve gösterişli sandalye modelleri son dönemde dekorasyon trendlerine damgasını vuruyor. Salonunuza koyacağınız şık sandalyeler, hem rahatlıkla oturabileceğiniz bir köşeye sahip olmanızı hem de mekânda değişim yaşanmasını sağlıyor. Kırmızı, bej, mavi gibi renk seçeneklerinin öne çıktığı sandalyeler, saten ya da kadife kumaş özellikleriyle dikkat çekiyor.

Aynanın Yansıması Ortamı Aydınlatır
Oturma odanıza ya da salonunuza daha aydınlık ve ferah bir görünüm kazandırmak istemez misiniz? Cevabınız evetse, şık bir ayna ile ortamı daha farklı kılmak sizin elinizde. Kare ya da oval tipte aynanızı, ahşap, metal, cam çerçevelerde seçmeniz mümkün! Eşyalarınızla uyumlu bir ayna ile eviniz hem aydınlık hem de hoş bir görünüm kazanacak.

Şık Saatlerle Zamanı Yakalayın
Saat bir odanın vazgeçilmez objeleri arasındadır. Metal, cam, kanvas, ahşap, pleksi gibi farklı tipte duvar saatleriyle dekoratif çözümler elde etmek çok kolay! Orijinal ve farklı tipte saatler, zamanı yakalamanızı sağlarken, mekana şıklık katacak. Farklı motifler, pastel ya da canlı tonlarda saatlerle odanıza dikkat çekici bir hava vermek sizin elinizde…

Bir Vazo Deyip Geçmeyin!
Vazo denilince akla çiçek konulan bir ürün gelse de, aslında dekorasyona da katkı sağlayan bir obje olduğunu hatırlatmak isteriz. Sayısız renk seçenekleri, gösterişli ya da sade görünüm sunan çeşitleriyle vazolar evlerimize değişiklik katıyor. Siz de bu baharda evinize yenilik katmak isterseniz yepyeni vazolarla fark yaratabilirsiniz.

Aydınlık ve Ferah!
Avizeniz salonunuzu aydınlatmakla kalmayacak, aynı zamanda baharın canlılığını da yansıtacak. Aydınlatma özelliğinin yanı sıra şık görüntüsüyle de herkesi hayran bırakacak. Klasik avizelerin revaçta olduğu şu günlerde taşlı, camlı, mum, şamdan, tepsi, sarkıt gibi farklı tipte avizelerle hayatı aydınlatmak mümkün. Siz de bu bahar hayatınıza farklı bir renk katmak isterseniz, farklı dekorasyon seçeneklerini uygulayın!

mobilyada-renk-uyumu mobilyalarda-renk-uyumu renkli-mobilyalar