Asortie Palermo Klasik Koltuk Takımı

Deri kapitone koltuk seçenekleri yıllarca kullanılan koltuk modelleri arasındadır. Ama genellikle iş yerlerinde sıklıkla deri kapitone koltuklarına rastlanırdı. Son yıllarda dekorasyon tarzlarının değişmesi ile birlikte kapitone koltuk takımları da evlerimizde dekorasyon tarzı olarak görülmektedir.

Kapitone koltukların takım halinde veya tekli koltuk olarak kullanılması mümkün.Evinizde istediğiniz alanda hangi dekorasyon tarzına uygun bir eviniz olursa olsun bu tarz koltuk takımlarını kullanmanız mümkün. Kapitone koltuklarda sıklıkla kullanılan deri koltuklar da artık yerini nubuk,süet,kumaş detaylarına almış durumda. Kapitone koltukların düğmeli halleri koltuk tasarıma ağır bir hava katıyor. Bu tarz koltuklar olması gerekenden daha asil ve şık duruyor. Ve heybetli durduğu da kesin.

asortie-klasik-koltuk-modelleriKapitone koltukların bir çok modeli mevcut.Modern ve klasik tasarımlı kapitone koltukların desen çeşitleri daha geniş geometrik desenlere sahip. Çok dikkat çekici tasarımlar gerçekten. Modern Klasik Kapitone Koltuk Modelleri bize artık kapitone koltuk tasarımlarının her dekorasyon tarzında kullanıldığının göstergesi halinde. Çünkü modern kapitone koltuklar genellikle spor tarzlara uygun gibi görünse de artık Eklektik dekorasyon tarzı evimize girdiğinden itibaren modern veya klasik her koltuk bir arada kullanılıyor. Ve kapitone koltuklar için de bu dekorasyon tarzında yer açılmış oluyor.

Klasik kapitone koltuk takımları detayları daha sık işlenmiş düğmelerle tasarlanmış genellikle deri kaplı ve bazı ürünlerde ahşap kol detayları dikkat çekiyor. Modern tasarımlarda gördüğümüz avangard nitelikli mobilyalarda kapitone koltuk tasarımların sıklıkla uygulandığı. Avangard mobilyaların gösterişli havasına bir de kapitone tarzı koltuk tasarımları eklenince gerçekten daha da şık bir hal alıyor koltuk takımları. Kapitone koltuk takımları birçok renkte üretiliyor.

Kırmızı, beyaz, mavi hatta sarı renk bile kapitone koltuk bulmanız mümkün. İsterseniz kendi kullandığınız sade düz koltukları döşemeci de kapitone koltuk tarzına getirebilirsiniz. Bu sayede renklerini de kendiniz ayarlayabilirsiniz. Kapitone koltukların sade tasarımlardan biraz daha pahalı olması sizi bu tasarımları alamamaya itebilir ama kendi koltuklarınızı yenilemek size daha az bir bütçeyle kapitone koltuk tasarımlarına sahip olma imkanı sağlar. Klasik kapitone koltuk modellerini görmek için Masko Mobilyacılar Çarşısı 4B blokta bulunan Asortie Mobilyaya uğramanız yeterli olacaktır.

asortie-koltuk-takımı