Asortie Mobilya Klasik Yemek Odası Koleksiyonu

Yaşam mekanlarına özgün modelleri ile adından söz ettiren ve salonlara ihtişam ve zarafet katan yemek odası takımlarıyla her zaman ön planda olmayı başarmış olan Asortie Mobilya, 2013 klasik yemek odası koleksiyonu ile yine göz dolduruyor.

Usta ellerin tecrübeli dokunuşları, tecrübelerle dolu geçmişi sayesinde en iyi ürün ve hizmeti sunan Asortie, mekanların genel dokusu ile uyuşan, mekana özel klasik yemek odaları ile kullanıcıya özgün bir dekorasyon tercihi sunuyor. Sizler de bu ayrıcalıktan yararlanabilir ve evlerinize ayrı bir şıklık katabilirsiniz.

Odalarınızın köşelerini ya da çeşitli klasik grubunuza uygun şekilde tasarlayacağınız oda grubunuza getireceğiniz klasik yemek odası takımınızla beraber harika bir ortam oluşturabilirsiniz. Misafirlerinizi oturma salonunda ağırladığınız gibi, yemek yeme için de ayrılan odanızda harika bir ortamın oluşmasını da sağlayabilirsiniz. Bu ortam içerisinde tabi ki sadece yemek değil, tatlı ve güzel sohbetleri de yaşayarak keyifli zaman geçirebilirsiniz.

klasik-yemek-odası klasik-masa-sandalye-modelleri asortie-yemek-odası asortie-klasik-yemek-odası