Asortie Klasik Yemek Odaları

Uygun Fiyatlarıyla Kişiye Özel Klasik Yemek Odası Takımları Asortie’de

Evinizin en fazla ilgi çeken alanları yemek odalarıdır. Klasik yemek odası takımları imalatı konusunda eşsiz şık model ve klasik tasarımları sizlere sunan Asortie Mobilya, yemek odanız için kesin ve kalıcı çözümler üretmektedir.

2012’de olduğu gibi 2013’te de kalite çizgisini bozmayan Asortie, 2013 klasik yemek odası takımları ile sizlere eşsiz tasarımlara sahip yemek odalarına kavuşma fırsatını sunmaktadır. Klasik yemek odası takımları için sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunan firmamız, fabrikasyon seri üretimi seçmek yerine her müşterisinin kendisine özgü bir yemek odası takımı olması için kişiye özel mobilya imalatı hizmetini seçmiştir.

asortie-klasik-yemek-odasıYüzlerce yemek odası modeli arasından seçim yapmak istemeyenler ve hayalindeki yemek odasına kavuşmak isteyenler için sunulan bu hizmette,firmamız müşterilerinin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda hareket etmektedir.

Müşteriden aldığı brief doğrultusunda klasik yemek odası takımları tasarımı için işe koyulan Asorti Mobilya, müşteriyi iyice anlayıp daha sonra gerçeğe en yakın olan üç boyutlu çizimlerle prezantasyon yapmaktadır.

Bu aşamada son düzenleme ve eklemelerin yapıldığı klasik yemek odası takımı tasarımı için kullanılacak olan alt yapı malzemeleri de belirlenmektedir. Müşterinin beklentilerini karşılayan tasarımı gerçekleştirdikten sonra imalat aşamasına geçen tasarım, bu aşamada ince bir el işçiliği uygulanarak imal edilmektedir.

İmalat esnasında gösterdiği özeni ve titizliği montajda da gösteren firmamız, sizleri kısa süre içerisinde hayalini kurduğunuz klasik yemek odası takımları ile tanıştırmaktadır. Tüm bu kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet için siz değerli müşterilerine özel makul fiyatlar belirleyen Asortie Mobilya, ödeme konusunda da her türlü kolaylıkları sağlamaktadır.

klasik-yemek-odası