Antreler İçin En Güzel Aksesuarlar

Evlerin büyüklük ya da küçüklüklerinin fark etmeksizin göze çarpan en önemli detayları kuşkusuz girişleridir. Bir malikanenin antresi için de küçük bir stüdyo dairenin antresi de oldukça şık bir düzenlemeyle ilgi çekici olabilir. İnternet sayesinde antreler için en güzel aksesuarlar seçerek, adım atan herkes için şık bir alternatif ortaya çıkarabilirsiniz. Antrelerinizi dekore etmek için yararlanabileceğiniz birçok alternatif arasından girişin boyutuna göre seçim yapabilirsiniz.

Aşağıdaki ürünler, antrelerin dekorasyonu için en güzel aksesuar seçenekleri arasındadır ve oldukça popülerdir. Siz de bu ürünleri seçerek, ihtiyacınız olan ürünü antrenizde kullanabilirsiniz.

antre ayyakabılık

Dresuarlar

En çok tercih edilen antre aksesuarları çeşitli boyut ve modellerdeki dresuarlardır. Modern ve klasik dresuar seçenekleriyle anahtarlarınızı, faturalarınızı ve kapıdan çıkarken kullanacağınız acil eşyalarınızı koyabileceğiniz bu bölümde, birçok farklı çeşidi kullanabilirsiniz.

Duvara monte edilen dresuarlar ya da diğer dresuar seçeneklerinden yararlanarak, başarılı bir görsel ortaya çıkarabilirsiniz. Tabi bu ürünü kullanırken diğer antre aksesuarlarını kullanmanız gerekecektir.

Tablolar

Aynalar gibi tablolar da antrelerde çok sık kullanılan aksesuarlar arasındadır. Renk ve desenlerin ön plana çıktığı ve evinizin genel temasına uygun olan dekorasyon renkleriyle her zaman en iyi ürünleri kullanabilirsiniz.

Değişik boyutlardaki tabloları kullanarak şık bir galeri oluşturabilirsiniz. Ayrıca dresuarın üzerine de bir tablo yerleştirebilirsiniz. Tablolar da antrelerde kullanılan aksesuarlar arasında yer almaktadır.

antre pormanto

Aynalar

Aynalar genelde dresuarın üzerinde kullanılır ve özellikle dar giriş varsa, daha büyük görünmesini sağlar. Bu yüzden aynaların kullanımı da vazgeçilmezdir.

Büyük ya da küçük aynalarla hareketlendirilen bu alanlarda tercih ettiğiniz aynalar varaklı, gümüş ya da klasik renklerden tercih edilebilir.

Portmanto

Portmantolar son dönemde popüler olan modern çizgilerle eski hantal görünümlerinden uzaklaşarak daha modern bir şekilde kullanıyor. Şık ve renkli portmantolarla dekore edeceğiniz antrelerde şirin portmantolar kullanabilirsiniz.

Bu ürünler sayesinde istediğiniz konsepti yansıtabilirsiniz ve ayakkabı ya da mont, şemsiye gibi ürünleri depolamak için kullanabilirsiniz. Bununla birlikte antrelerde kullanacağınız aksesuarlar arasında şemsiyelik, şapkalık gibi ürünler kullanılabilir ve bu ürünler sayesinde mekanlar şık görünebilir.

evde antre dekoru