2013 Seramik ve Duvar Karosu Modelleri

Seramik ve duvar karosu genellikle her evde mutlaka kullanılır çünkü her evin banyo veya mutfak tasarımlarında kullandığımız ürünlerdir. Seramik karoların oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır.

Büyük ve küçük her ürünü kolaylıkla kullanabilirsiniz. Mutfak tezgâh arası için kullanılan seramik karolar genellikle mozaik türü veya küçük seramiklerdir.

Banyolarımızda daha büyük veya orta kalınlıkta seramik karolar kullanılır.

Banyolarımızda kullandığımız seramik karoları evimizin diğer odalarında da kullanabiliriz. Mutfaklarımızda, balkonlarımızda, evimizin giriş kısmında kullanılan seramik karolar da çok güzel uygulama sonuçları doğuruyor. Son dönemde sıklıkla uygulanan mistik seramik tasarımları oldukça yaygınlaşmaya başladı.

karo-modelleriİri çiçekli veya İri geometrik desenler Son Moda Seramik Ve Duvar Karosu Modelleri arasında oldukça yaygın kullanılıyor. Evinizde farklılık yaratmak istiyorsanız sizde bu tarz seramik karolardan kullanabilirsiniz. Son dönemde dikkat çeken bir tasarımda üç boyutlu seramik karolar bu tarz seramik karolar diğer ürünlere göre biraz daha pahalı olmasının yanında görüntü olarak bu karoların uygulandığı köşeler oldukça dikkat çekecektir.

Üç boyutlu duvar karolarını kullandığınız köşe sanki hareket ediyormuş gibi görünecek gözünüze. Ayrıca eğer küçük bir banyoya sahipseniz beyaz üç boyutlu tasarlanmış seramik karolar banyonuzu olduğundan daha büyük gösterecektir. Büyük bir banyonuz var ise daha büyük ebatlı üç boyutlu tasarımlar banyonuza çok modern bir hava katar.

Klasik bir banyo istiyorsanız parlak yatay büyük taşlar ile desenli taşların uygulaması banyonuza gösterişli görkemli ve klasik bir hava katar. Klasik mobilya tasarımları ile süsleyeceğiniz banyonuz lüks ve ihtişamlı bir havada olur. Klasik seramik karolar için oldukça fazla çeşit vardır. İstediğiniz renkte banyolarınızı dekore edebilirsiniz.

karo-modelleri-ve-fiyatları