2013 Klasik Jozephine Modelleri

Asortie Mobilya’nın  jozephine koltuk modelleri rahatlığına düşkün kişiler için kesinlikle evlerinde  olması gereken koltuk modellerinden olmaktadır. Klasik jozephine koltuk modelleri genellikle yatak odalarında kullanılmaktadır. Josephine bayanlarda aslında bir dizi sayesinde çok tercih edilmeye başlamış olmaktadır. 2013 sezonunda da  josephine koltuk modellerine ilgi çok artmış olmaktadır.

Bazı kişiler josephine koltuk modellerini oturma odalarında şömine karşısında da kullanmaktadırlar. Klasik josephine koltuk modelleri genellikle özel işlemeli ve oygulu olan modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Ama tabiki Asortie Mobilya’da daha spor modellerden hoşlanan kişiler içinde daha spor görünümlü olan josephine tasarımları da bulunmaktadır. Son sönemlerde avangart yatak odası modellerinde aynı renk tonlarından arslan bacaklı olan josephine koltuk modeli ile kombin edildiğinde çok modern bir yatak odası modeline sahip olabilirsiniz. Klasik josephine koltuk modelleri genellikle kadife ile kombin edilmektedir.

2013-klasik-jozephineSarı bacaklı ve bordo renk olarak kombine edilmiş olan josephine koltuk modeli kesinlikle çok gösterişli evi olan kişilerin tercih etmesi gereken koltuk tasarımlarından olmaktadır. Komple kapitoneli olan koltuk modeli sadece bacak bölümü sarı arslan bacaklı olan koltuk modeli ile karşımıza çıkmaktadır. Kesinlikle baktığınızda çok görkemli olan su yeşili ve kendisinden desenli olan josephine koltuk modeli çok görkemli olan koltuk modeli olmaktadır. Yatak odalarınız için açık pembe ve beyaz bacaklı olan josephine koltuk tasarımı yatak odalarınıza çok yakışacak olan koltuk modelleri arasında yer almaktadır.

Deri severler yaslanma yeriniz kapitone şeklinde olan derinin zarafetini yansıttığımız josephine koltuk modeli oturma odalarında kullanacağınız josephine koltuk modellerinden olmaktadır. Kırmızı özellikle yatak odalarında kullanılması gereken ve kırmızı bayanların cazibesini yansıttığımız beyaz bacaklı olan modern josephine modelleri ile yatak odalarınız çekiciliğini kazanacaktır.. Yatak odalarınıza veya oturma odalarınıza uyumlu olan josephine koltuk modellerini mağazamız Asortie‘ye gelerek incelemenizi tavsiye ederiz.

jozephine