2013 Banyo Dekorasyon Fikirleri

Banyo dekorasyonunda çok değişik tasarımlar yapılmaktadır. Genellikle sıradan banyolar bir süre sonra sıkıcı olmaya başlar. Banyolarınızda farklılık yaratmak için öncelikle cam küvetler çok tercih edilmektedir. Cam küvetler banyolarda çok farklı bir atmosfer yaratmaktadır. Tüm yorgunluğunu atacağınız ve keyfine doyamayacağınız küvetler sağlam ve şık görüntüsü ile sizi de büyüleyecektir.

Banyo dolapları dilediğiniz renk seçenekleri ile şık banyolar yaratmaktadır. Zeminlerde renkli mozaik taşlarla banyonuzu kombine edebilirsiniz. Cam küvetler banyonuzun rengi ile uyum içinde olacaktır. Klasik banyolardan hemen duş alıp çıkmak yerine farklı banyolar dekore ederek banyo keyfinizi iki katına çıkarabilirsiniz. Banyolarınızda değişik aksesuarlar kullanarak şık bir görüntü yaratabilirsiniz.

2013-banyo-modelleri2013 banyo dekorasyonu sıradanlığın dışına çıkarak hasır renginde tasarımlara yer vermektedir. Banyo aksesuarları arasında oturma sandalyeleri, saklama kutuları çok şık hasırlarla süslenmektedir. Bu tarz banyo dekorasyonları oldukça tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Sıra dışı bir model de taşlarla donatılmış ve duvar görünümü verilen banyo modelidir. Ahşap dolaplarla kombine edilmiş şık ve sıra dışı bir model olması müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Banyoları küçük olanlar için farklı tasarımlar düşünülerek daha ferah bir banyo yaratılmaktadır. Banyo duşları, havlu askılıkları, aynalar banyonuzda farklılık yaratacak aksesuarlar arasında yer almaktadır. Yaratıcılığınız da ortaya koyarak banyolarınızda değişik bir atmosfer yaratmak ve banyo keyfini yaşayarak tüm yorgunluğunuzu atmak sizin elinizdedir.

banyo-tasarımları